حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

0

سبد خرید شما خالی است.

پتیبانی فروش : ۰۹۳۵۵۴۶۶۴۶۶

حریم خصوصی

حریم خصوصی

فروشگاه اینترنتی کالاده برای حریم شخصی مشتریان خود احترام کامل قائل است، ما از شما برای خرید، مشاوره یا استفاده از برخی امکانات وب سایت نظیر اطلاع از جشنواره ها و تخفیفات و خبرنامه، اطلاعاتی را از شما درخواست می‌کنیم تا بتوانیم به مشتریان خود خدماتی امن و مطمئن را عرضه کنیم بعنوان مثال برای پردازش و همینطور ارسال سفارش و تحویل آن، اطلاعاتی مانند نام ، آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است.
فروشگاه انیترنتی کالاده تابع قوانین تجارت الکترونیک است و در بستر قانونی فعالیت می نماید ، این فروشگاه برای بهینه سازی محتوا و ب سایت و تحقیقات بازاریابی ممکن است از برخی اطلاعات رای ارتباط با مشتریان خود استفاده نماید و برای خبر رسانی و اطلاع از رویدادها ، اخبار ، خدمات جدید و سرویس های ویژه یا جشنواره ها و پروموشن ها برای اعضای وب سایت ایمیل و یا پیامک ارسال نماید . لیکن چنانچه کاربران مایل به دریافت این اطلاع رسانی ها نداشته باشند می توانند به راحتی عضویت دریافت خبرنامه کالاده را در پروفایل خود لغو نمایند.
شماره هایی که تنها از طریق آنها برای کاربران پیامک ( اس ام اس ) یا پیام ارسال می شود : …….. و ۰۹۳۵۵۴۶۶۴۶۶

بنابراین بدیهی است که ارسال هرگونه پیام یا پیامک با عنوان فروشگاه اینترنتی کالاده ، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام فروشگاه اینترنتی کالاده محسوب شده و خواهشمند است در صورت دریافت چنین پیام ها یا پیامکی، جهت پیگیری قانونی موضوع ، آن را بهkaladeh.com (@) gmail.com اطلاع دهید. همچنین جهت اطلاع از وضعیت پردازش سفارش برای شما از شماره های فوق؛ پیام یا پیامک ارسال خواهد شد .
حفظ و نگهداری رمز عبور برای هر کاربر بر عهده خودش می باشد لذا برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش نمایند.
این فروشگاه، هویت شخصی کاربران خود را محرمانه می‌داند و در چهارچوب قانون از اطلاعات شخصی آنان صیانت می کند و برای این امر از همه توان خود بهره می گیرد تا تجربه لذت از خریدهای امن ، مطلوب و راحت و سریع را برای مشتریان خود به ارمغان آورد.

مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X
چطور میتونم کمکتون کنم؟