حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

0

سبد خرید شما خالی است.

پتیبانی فروش : ۰۹۳۵۵۴۶۶۴۶۶

درباره ما

کالاده، یک فروشگاه آنلاین لوازم آرایشی است که از سال ۱۳۸۹ کارش را با نمایندگی محصولات مراقبت از پوست ، مو و زیبایی آغاز کرد.
کیفیت محصولات ، اصل بودن کالا، ارسال سریع ، پشتیبانی آنلاین و مشاوره تخصصی از جمله خدمات مورد توجه کالاده است و این فروشگاه ماموریت اصلی خود را رضایت مشتریان خود در این زمینه می داند.
کالاده تلاش می کند، با افزودن بر تنوع محصولات بهداشتی و آرایشی به صورت روزانه، پاسخگوی مشتریان عزیز با سلایق و شرایط مالی مختلف باشد. به همین دلیل کارشناسان فروشگاه اینترنتی کالاده همواره درصدد شناخت سلیقه های متنوع شما کاربران عزیز از طریق بررسی پرسشنامه ها و رصد بازار می باشد. شما کاربران عزیز با تکمیل پرسشنامه، کمک بزرگی به این فروشگاه می کنید که در تامین رضایت شما مشتریان عزیز موفق باشد. علاوه برآن به پاس تشکر از شما، هر هفته جوایزی برای کاربران عزیزی که به پرسشنامه پاسخ داده اند به قید قرعه در نظر گرفته شده است.

فروشگاه اینترنتی کالاده برآن است تا با تمرکز بر محصولات باکیفیت و موثر تحولی جدید در سلامت و زیبایی پوست و مو برای مشتریان عزیز به ارمغان بیاورد. زیرا تمامی محصولات مورد عرضه این فروشگاه از نظر عناصر مضری مانند نیکل، کبالتف پارابن و … مورد کنترل قرار می گیرند.

با کالاده زیبایی و سلامت را به زندگی خود هدیه کنید.

تیم کالاده با کمال میل پذیرای انتقادها و پیشنهادها جهت توسعه خدمات رسانی است .

مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X
چطور میتونم کمکتون کنم؟