روشن کننده و ضدلک

 • پک روشن کننده و ضد لک

  پک روشن کننده و ضد لک روژی

  ۷۵۱,۷۰۰ تومان ۶۹۹,۰۰۰ تومان
  (0s)
  #
  instock

  لابراتوارهای روژی (Rougj) محصولات بسیار پیشرفته White Fix را جهت روشن سازی و جوانسازی پوست عرضه کرده‌اند، این محصولات به لطف ترکیبات فعال و موثری که دارند، لک‌ها و کدری پوست (که به دلیل تولید زیاده از حد ملانین به ‌وجود آمده) را به تدریج برطرف کرده و باعث روشن شدن، جوانی و درخشان‌شدن پوست می‌شوند.

  این لاین از محصولات روژی ایتالیا (White Fix)، تولید و ماندگاری ملانین را طی یک برنامه سه مرحله‌ای، اصلاح می‌کند و با ترکیبات غنی و فعالی که دارد، سبب روشن و شفاف شدن پوست می‌شود.

 • کرم روز روشن کننده قوی

  کرم روز روشن کننده قوی روژی

  ۳۶۸,۹۰۰ تومان
  (0s)
  #
  instock

  این کرم روز با اثر روشن‌کنندگی پوست، غنی از گلیکولیک اسید (۱۰٪) و یک کمپلکس فعال جدید است که عمل روشن و درخشان کردن و همچنین از بین بردن پیگمنت‌های پوست را تقویت می‌کند. این کرم روز حاوی ترکیبات با ارزش و گران‌بهایی برای برطرف نمودن چهره‌های کدر، و یا لک‌دار و پیگمنته می‌باشد. استفاده همیشگی از این کرم روز سبب داشتن پوستی یک‌پارچه روشن و درخشان می‌شود.

 • کرم روز روشن‌کننده متوسط روژی غنی از گلیکولیک اسید

  کرم روز روشن‌کننده متوسط روژی

  ۳۱۸,۹۰۰ تومان
  (3s)
  #
  instock

  این کرم روز با اثر روشن‌کنندگی پوست، غنی از گلیکولیک اسید (۵٪) و یک کمپلکس فعال جدید است که عمل روشن و درخشان کردن و از بین بردن پیگمنت‌های پوست را تقویت می‌کند. این کرم روز حاوی ترکیبات گران‌بهایی برای برطرف نمودن کدری چهره و یا لک‌های پوستی می‌باشد این کرم، همچنین کرم روز قوی وایت فیکس (۱۰٪) را تثبیت و ماندگار می‌کند. استفاده مداوم این کرم روز، سبب به وجود آمدن و داشتن پوستی یک‌پارچه روشن و درخشان می‌شود.

 • کرم شب ترمم کننده پوست وایت فیکس روژی

  کرم شب ترمیم کننده روژی

  ۲۶۷,۹۰۰ تومان
  (2s)
  #
  instock

  یک کرم درمانی با خاصیت بازسازی‌کنندگی، مرطوب‌سازی و تغذیه عمقی پوست است. این کرم شب، غنی از مواد مغذی و تقویت‌کننده‌ای است که تعادل عملکرد طبیعی پوست را پس از استفاده از کرم‌های روشن‌کننده روز قوی (۱۰٪) و یا متوسط (۵٪) وایت ‌فیکس روژی، سبب می‌شوند.

 • محلول پاک کننده صورت روژی مدل وایت فیکس

  محلول پاک کننده صورت روژی

  ۱۶۴,۹۰۰ تومان
  (3s)
  #
  instock

  وجود یک کمپلکس فعال و جدیدی که در محلول میسلار واتر Micellar water برند روژی ایتالیا وجود دارد؛ علاوه بر تمیز نمودن صورت از آلاینده ها و مواد آرایشی ، آنرا پاکیزه ، روشن و درخشان می کند، همچنین این محلول، پوست را برای پذیرش و اثربخشی بیشتر کرم‌های وایت فیکس روز و شب روژی ، به نحو بهینه آماده می‌سازد. این محصول حتی به تنهایی برای انواع پوست‌ها جهت روشن کردن و تنظیم رنگ پوست و پاک کردن آرایش صورت (بجز چشم و مژه ها) ایده آل است.