محصولات کالاس

 • پنکیک کالاس

  پنکک دوکاره کالاس

  ۱۹۰,۰۰۰ تومان
  (0s)
  #
  outofstock

  این پنکک دوکاره کالاس را میتوان هم به عنوان کرم پودر و هم به عنوان پنکک استفاده کرد. همانطور که میدانید اگر با پد خیس از آن استفاده کنید میتواند به عنوان کرم پودر و اگر با پد خشک استفاده کنید به عنوان پنکک عمل میکند.

 • خط چشم کالاس

  خط چشم کالاس

  ۱۵۴,۳۵۰ تومان
  (0s)
  #
  outofstock

  به وسیله خط چشم کالاس میتوانید زیبایی چشمانتان را دو صدچندان کنید . این خط چشم که از کمپانی کالاس معرفی و عرضه شده دارای قلم مویی زیبا و بلند است که میتواند کمک زیادی به شما کند برای اینکه خط چشمی صاف و بی عیب بکشید. خط چشم مویی کالاس به رنگ مشکی است.

 • رژلب جامد کالاس

  رژ لب جامد مات کالاس

  ۶۵,۰۰۰ تومان ۰ تومان
  (0s)
  #
  outofstock

   رژ لب جامد مات کالاس دارای بافتی مخملی و نرم است که از قدرت پوشش دهی بالایی برخوردار است. این محصول دارای ماندگار طولانی و دوام زیاد بر روی لب است و دارای رنگ های زیبا و جذاب است. مقدار سرب موجود در این رژ بسیار کم است و مود تایید وزارت بهداشت اروپا و ایران قرار گرفته است. مقدار سربی که در این رژ استفاده شده است یک میلیونم است. درصورتی که تنفس روزانه شما در هوای آلوده در برابر بیشتر از این مقدار است یعنی به اندازه خوردن سه رژ لب کامل.پس از سلامت این رژ مطمئن باشید.

 • رژلب مایع کالاس

  رژ لب مایع با دوام کالاس

  ۹۱,۰۰۰ تومان
  (0s)
  #
  outofstock

  این رژ پس از استفاده و خشک شدن ظاهری مات را برای شما به ارمغان می آورد اما اگر میخواهید ظاهری براق را داشته باشید میتوانید از برق لب بر روی آن استفاده کنید. این رژ دارای کمترین میزان سرب است و به تایید وزارت بهداشت اروپا و ایران رسیده است

 • رژگونه کالاس

  رژگونه کالاس

  ۱۳۲,۰۰۰ تومان
  (0s)
  #
  instock

  رژگونه کالاس ,  رژگونه تهیه شده از مرغوب ترین مواد اولیه و ضد حساسیت است . رژگونه میتواند چهره شما را زیباتر نشان دهد.هیچگاه استفاده از رژگونه را در آرایش چهره تان فراموش نکنید. محصول ۶ گرمی کمپانی کالاس به نام رژگونه پودری با بافتی لطیفی که دارد به خوبی بر روی گونه های شما مینشیند و از خشکی گونه های شما جلوگیری میکند.

 • کرم پودر کالاس

  کرم پودر کالاس

  ۱۹۰,۰۰۰ تومان
  (0s)
  #
  outofstock

  کرم پودر کالاس میتواند چین و چروک های سطحی پوست شما را کاهش دهد. زیرسازی لازمه یک آرایش زیباست. برای اینکه آرایش شما زیبا و جذاب شود و مواد آرایشی به خوبی بر روی پوست شما بنشیند باید زیرسازی مناسبی انجام دهید. بسیاری از خانم ها به دنبال کرم پودری هستند که از خشکی پوستشان جلوگیری کند و ضدالتهاب و ضد تعریق باشد تا بتواند در طول روز بدون هیچگونه تغییری بر روی پوستشان بماند.

1 2